Не стриптиз: у Львові провели чемпіонат з пілонного спорту (фото)

поділитись
Коли прийшла на тренування, я зрозуміла, що це не просто танці, це серйозний спорт. Працює все тіло, кожен м'яз - спортсменка

[gallery]

25 жовтня у Львові відбувся чемпіонат з Pole Dance. Спортсмени з'їхались із усієї України, щоб позмагались у танцях та вправах на пілоні.

Про це пише УНІАН.

"На UKRAINIAN POLE SPORT CHAMPIONSHIP (IPSF) завітали танцюристи із Харкова, Тернополя, Чернівців, Рівного, Ужгорода тощо. Спортсмени змагались у категоріях: діти, юніори, жіноче і чоловіче соло, дуети", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Київські хокеїсти взяли реванш та перегнали Донбас (відео)

Професійна київська спортсменка із Pole Dance Юлія розповіла Знай.ua, що собою являє те, що часто схильні плутати зі стриптизом.

"Все почалося з бажання танцювати. Але коли прийшла на тренування, я зрозуміла, що це не просто танці, це серйозний спорт. Працює все тіло, кожен м'яз", - розповіла дівчина, яка займається танцями на пілоні вже два роки та у лютому здає іспити на тренера - для отримання спортивної категорії.

"Щоб домогтися серйозних результатів, необхідно займатись значно частіше, ніж двічі на тиждень. Я посилено тренуюсь наразі щодня", - додала Юлія.

За її словами, жюрі оцінює силу, гнучкість та артистичність спортсменів під час змагань. Для підвищення рівня необхідно також постійно відвідувати майстер класи широко відомих майстрів.

"У цьому спорті є так само чоловіки, їх не так багато як дівчат, але крім любителів, є і тренера чоловічої статі", - підсумувала дівчина, яка також наразі готується до чемпіонату із pole dance 2016 року.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018