США назвали агресією дії бомбардувальників Росії біля Каліфорнії

поділитись

0

240

Конгрес США вважає поведінку Росії спробою повернення до часів холодної війни

Історія з перехопленням двох російських бомбардувальників Ту-95 біля узбережжя Каліфорнії в День незалежності США у Вашингтоні отримала новий розголос. Конгрес США вважає цей акт проявом агресії та спробою повернутися до часів холодної війни.

З відповідною заявою виступив конгресмен від Республіканської партії Адам Кінзінгер, який раніше був пілотом військово-повітряних сил США, на телеканалі CNN, передає The Hill.

"Якщо ви коли-небудь сумнівалися в тому, чи повернуться часи холодної війни, то такого роду маневри свідчать саме про це", - зазначив американський політик.

Читайте також: "Не дамо Україні зброю, будемо жити з вічним соромом" - Маккейн

Він підкреслив, що подібна поведінка російських стратегічних бомбардувальників, здатних нести ядерну зброю, є відновленням принципів холодної війни. Конгресмен додав, що тоді подібна демонстрація сили відбувалася з обох сторін. Проте зараз, за ​​його словами, до цього вдається лише Росія.

Нагадаємо, в День незалежності США два російські стратегічні бомбардувальники Ту-95 наблизилися на кілька десятків кілометрів до узбережжя американського штату Каліфорнія. Один з російських пілотів привітав американців з святом по радіозв'язку. Американські військові розцінили це як завуальовану загрозу. На перехоплення бомбардувальників підняли два винищувачі США F-15.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Столиця
19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017