Російські фермери вимагають заборонити ввіз свининини із України через чуму

поділитись

0

430

Служба стурбована поширенням вірусу у прикордонних із Росією українських областях і епідемією, що спалахнула на комбінаті "Калита" у Київській області"

Россільгоспнагляд хоче заборонити ввіз української свинини в Росію через поширення вірусу африканської чуми.

Про це пише lenta.ru

"Служба стурбована поширенням вірусу у прикордонних із Росією українських областях і епідемією, що спалахнула на комбінаті "Калита" у Київській області", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Через свинячу чуму село на Чернігівщині закрили на карантин

Російські виробники свинини також вимагають закрити кордон. Зокрема, керівники Національної спілки свиноводів, Національної м'ясної асоціації, "Міраторг", "РосАгро", "Черкізово", "Агро-Білогір'я", "Агропромкомплектаціі" та групи "Агроеко" написали листа на ім'я міністра сільського господарства Олександра Ткачова.

На їхню думку, конфлікт, що триває на сході України може впливати на здатність держорганів ефективно боротися з АЧС і контролювати переміщення товарів.

У Росії готуються до запуску свинокомплекси проекти потужністю в 1 мільйон тонн. Загроза вірусу стала основним гальмуючим фактором розвитку бізнесу.

АЧС не є небезпечною для людей, але смертельна для свиней. Це вірусне захворювання не лікується та не піддається профілактиці за допомогою вакцин. Вірус стійкий до факторів зовнішнього середовища.

Нагадаємо, 10 липня, довкола села Киселівка, що в Менському районі Чернігівської області, де зафіксовані випадки африканської чуми свиней, встановили 3-кілометрову зону карантину. Цей вірус виявили у чотирьох місцевих свиней.

Цього дня здійснили обхід 430 приватних господарств, в ході чого у населення вилучили 7 тварин та 20 кг продуктів забою. Всіх свиней умертвили та утилізували.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Українську владу сприймають як крадіїв
0
0
12:05 27.03.2017
Держава звернула свій погляд на банківські установи з участю російського капіталу
0
0
09:10 27.03.2017
Чиновники хочуть і надалі красти, тому пенсіонери будуть страждати
0
0
08:04 25.03.2017
Імовірність того, що в справі Гонгадзе з'являться нові докази, - дуже незначна
0
0
07:00 25.03.2017