Сьогодні на хімічному підприємстві в німецькому місті Крефельд прогримів потужний вибух.

Про це пише Корреспондент.

Як повідомив представник пожежної служби, вибухнув бак з азотом, через що сталося часткове обвалення будівлі на території хімзаводу.

За попередніми даними, в результаті інциденту поранення різного ступеня тяжкості отримали більше десяти осіб. Точна причина вибуху поки не встановлена.

Читайте також: В Одесі прогримів вибух у барі (фото)

Популярні новини зараз
"Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК Нові правила передачі показників: в YASNO заявили про зміни Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+ Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ
Показати ще

Нагадаємо, раніше в німецькому місті Гамбург щонайменше 27 людей отримали поранення в результаті пожежі і вибуху в колишньому бункері часів Другої світової війни.

Пожежа почалася в столярній майстерні. Вона розташовувалася в колишньому військовому бункері. Пізніше пролунав вибух і спалахнуло полум'я.