Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про намір боротися з нелегальними переселенцями. Уряд країни буде відправляти біженців туди, звідки вони приїхали.

На думку угорського прем'єра, багато хто з біженців приїхали до Європи не через небезпеку для їхнього життя, а в пошуках кращої та багатшої країни. Деякі переселенці їдуть з цілком безпечних територій. Саме тому угорці мають намір депортувати їх з країни.

"Вони хочуть жити по-німецьки, по-шведськи. В особистому плані я, звичайно, можу зрозуміти це. Але потрібно пам'ятати: основоположного права на краще життя не існує, є тільки основне право на безпеку і повагу людської гідності", - підкреслив Орбан.

Також Віктор Орбан виступив з критикою на адресу німецької влади. Він заявив, що рішення Німеччини пустити емігрантів до себе спричинило справжній бунт в Угорщині. Раніше уряд з проблемами, але все ж стримував переселенців. Зараз країна Орбана має цілу міграційну катастрофу.

Читайте також: Хакери "Ісламської держави" зламали пошту британських міністрів

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Прем'єр заявив, що буде обговорювати з європейськими політиками нову міграційну політику. Він має власне рішення цієї ситуації. Зокрема, виділяти кошти сусіднім країнам Сирії.