У результаті масової тисняви ​​під Меккою сьогодні загинули 150 осіб, ще кілька сотень мусульман отримали травми.

Про це повідомляє Громадянська самооборона Саудівської Аравії, передає "РИА Новости".

За даними місцевих ЗМІ, кількість травмованих паломників становить приблизно 400 осіб.

Читайте також: Марін Ле Пен відповість у суді за порівняння мусульман з німецькими окупантами

Варто відзначити, що сьогодні почалося святкування ісламського свята закінчення хаджу Курбан-байрам.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки Які фото та повідомлення слід негайно видалити з телефона: українців попередили про підступи шахраїв Мобільні номери будуть відключати: зміна правил з 6 лютого Воду можуть вимкнути взагалі: комунальники готові до крайніх заходів
Показати ще

До найбільшої мечеті світу аль-Харам, яка знаходиться в Мецці, очікується прибуття від 2 до 3 млн мусульман.

Вражаючі фотографії з місця подій вже потрапили в мережу.

Влада Саудівської Аравії повідомляє про те, що в результаті жахливої тисняви в мечеті аль-Харам загинули вже як мінімум 310 осіб. Відповідну інформацію в Twitter оприлюднило управління цивільної оборони Саудівської Аравії.

За останніми даними, вже мінімум, 717 людей загинули, а травми отримали не менше 805 чоловік в результаті тисняви, повідомляється в "Твіттері" цивільної оборони Саудівської Аравії. На місці працює не менше 4 тис. рятувальників.