Лідер французької ультраправої партії "Національний фронт" Марін Ле Пен постане перед судом за звинуваченням у расизмі. Про це пише ВВС.

Як повідомляється, процес у справі Ле Пен почнеться в жовтні.

Французька влада порушили справу проти неї в 2011 році, після того як вона порівняла молитви мусульман на вулицях з нацистською окупацією Франції.

Однак тоді її не змогли притягнути до суду, оскільки членство в Європарламенті давало їй імунітет від кримінального переслідування.

Читайте також: У Франції заборонили мітинг націоналістів проти мігрантів

Популярні новини зараз
Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють Не красти хоча б на третину та прибрати "мертві душі": експерт пояснив, як не підвищувати тарифи у Києві Замість пенсії – ще п’ять років роботи: українських жінок позбавляють заслуженого відпочинку Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Показати ще

У 2013 році Європарламент ухвалив позбавлення Ле Пен депутатської недоторканності.

Як повідомлялося раніше, Жан-Марі Ле Пен, засновник "Національного фронту", раніше виключений з партії, заявив про створення нової політичної структури під назвою "Синьо-біло-червоне об'єднання".