Сьогодні у Махачкалі російські правоохоронці проводили затримання ватажка дагестанської банди Абдулгасана Абдулхаликова. Його застрелили під час проведення арешту.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Розпочалось все з того, що на залізничній колії проводились планові перевірки у селі Новий Хушет біля столиці Дагестану. Невідомий почав стріляти по працівникам та вбив одного із них. Залізничники терміново викликали правоохоронців.

Російська поліція встановила, що стріляли із недобудованого будинку. Вони розпочали процес арешту, але нападник захищався. У ході захвату будівлі чоловіка застрелили. Ним виявився Абдулхаликов, який очолював незаконне угрупування.

Цей громадянин перебував у розшуку. Правоохоронці виявили у його будівлі автомат, гранати, бойові припаси та спальні мішки.

Популярні новини зараз
Індексація зіграє проти пенсіонерів: як нові пенсії вплинуть на субсидію ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе "Ощадбанк" блокує картки для пенсій та соцвиплат: що робити клієнтам Школи підуть на дистанційку: кого торкнуться зміни
Показати ще

Читайте також: Російських ісламістів затримали у Туреччині

Нагадаємо, Дагестан в останні дні є епіцентром бандитизму та тероризму у Росії. Лише вчора п'яний водії збив трьох поліцейський, а ще раніше 15 вихідців цієї кавказької республіки судили за членство в ІДІЛ.