Росія намагається проводити етнічні чистки в сирійській провінції Латакія. Вона хоче виселити з цих територій туркменів і сунітів, щоб захистити свої військові інтереси у Сирії.

Про це сьогодні повідомив турецький прем'єр-міністр Ахмет Давутоглу під час прес-конференції у Стамбулі, передає агентство Reuters.

Кремль, таким чином, намагається захистити свої і бази пропрезидентських сил Башара Асада у Латакії та Тартусі.

"Росія намагається провести етнічну чистку в північній Латакії, щоб вигнати всіх туркменів і сунітів, які не мають хороших відносин з режимом", - наголосив Ахмет Давутоглу.

Турецькій прем'єр додав, що російські літаки наносять авіаудари на довкола Аазазу і на північному заході Сирії. Цим самим Москва намагається відрізати сирійську опозицію від лінії поставок. Такий крок, за його словами, піде на користь терористичний організації "Ісламська держава" і лише зміцнить позиції бойовиків у регіоні.

Популярні новини зараз
Штраф за генератор: що потрібно перевірити, щоб не влетіти на велику гроші Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло Старшокласникам готують зміни: після 9-го класу поставлять перед вибором Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Читайте також: Путін загрожує ІДІЛ ядерною зброєю

Нагадаємо, російські військова авіація почала додатково використовувати в Сирії два аеродроми. Мова йде про бази Шайрат в Хомсі і Аль-Тайас в Пальмірі. Їх використовують для надання вогневої підтримки з повітря урядовим військам під час наступу.