У Білорусі збили російський безпілотник

поділитись

0

788

Валентин вважає, що найбільше цей літальний апарат схожий на БПЛА "Птеро-G0", зі складу безпілотного авіаційного комплексу "Птеро-СМ" російського виробництва

Житель Білорусі розповів, що бачив, як білоруські військові збили російський безпілотник. Про це повідомляє видання TUT.by.

"28 травня я гостював у друзів в Мстиславському районі Могильовської області. Коли я ввечері катався на велосипеді в районі села Картижі, то помітив у повітрі, десь в 200 метрах над землею маленький літачок", - розповів Валентин.

Він зупинився поспостерігати за польотом, і побачив прямо над літаком спалах, а потім почув звук "як при салюті". Літак перекинувся в повітрі і впав неподалік лісу.

"Я спочатку не міг зрозуміти, що сталося. Але коли через кілька хвилин під'їхав до місця падіння літака, то побачив, що він зовсім невеликий - метра три завдовжки і два завширшки, і без льотчика. Тоді я зрозумів, що це безпілотник" , - пояснив свідок.

Він зазначив, що не побачив будь-яких розпізнавальних знаків на фюзеляжі.

За словами очевидця, хвилин через 10 після падіння безпілотника на місце події прибули білоруські військові на двох машинах, "УАЗ" та "Уралі".

"Вони оточили місце падіння і почали мене розпитувати, що я бачив, а потім попросили піти", - розповів Валентин.

Приїхавши додому, свідок спробував самостійно впізнати безпілотник. Валентин вважає, що найбільше цей літальний апарат схожий на БПЛА "Птеро-G0", зі складу безпілотного авіаційного комплексу "Птеро-СМ" російського виробництва.

Судячи з опису апарату на сайті виробника, він призначений для ведення "аеро- і фотозйомки, площадних і лінійних об'єктів, оцінки радіоелектронної обстановки, в тому числі виявлення джерел перешкод і вимірювання діаграми спрямованості антенних систем".

Таких комплексів нема на озброєнні білоруської армії, але вони активно використовуються в російській.

Відзначимо, що комплекси "Птеро-СМ" також використовують і інші російські структури - МНС, поліція і т.д.

[image=7128]

[image=7129]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Перші хрестові походи та унікальна держава в пісках Палестини
0
0
14:01 22.07.2017
Секстремістка виступила проти законопроекту про аборти
0
0
13:46 21.07.2017
Як прихильникам парламенту вдалося реформувати армію і перемогти роялістів у Британії XVII століття
0
0
19:48 19.07.2017
Куратор секс-лекції розповіла про побоїще, яке відбулося в одному з київських кафе
0
0
16:58 19.07.2017