Британські журналісти знайшли військових , які збили малазійський Боїнг

поділитись

0

594

"Ми зібрали більше ста профілів російських солдат у соцмережах, встановивши хто був у конвої, який транспортував "БУК", що збив літак МН-17"

Британський журналіст і блогер Еліот Хіґґінс разом зі своєю групою Bellingcat готовий назвати імена російський військовий, які причетні до авіакатастрофи 17 липня 2014 року малайзійського авіалайнера МН-17 на Донбасі. Хіґґінс та його команда заявляють про тиск на них з боку Кремля.

Про це повідомляє The Newsweek.

Bellingcat з допомогою повідомлень в соціальних мережах та відео із YouTube можуть заповнити прогалини в найбільш резонансних подіях світового масштабу.

Тепер Хіґґінс став ворогом Росії.

"Ми, мабуть, змушуємо російські ЗМІ рвати волосся на голові, враховуючи велику увагу, яку вони приділяють нам", - відреагував він.

Причиною гніву Кремля стало розслідування Bellingcat авіакатастрофи малазійського авіалайнера МН-17. Російське керівництво звинувачує українську сторону в трагедії, але Bellingcat систематично руйнує версію Москви. Вже зовсім скоро Хіґґінс оприлюднить новий звіт під назвою "Інші обличчя МН-17".

"Росіяни так забрехалися, стільки всього потрібно розвінчати", - зазначив він.

Хіґґінс вважає, що російська ракетна установка "БУК" збила пасажирський авіалайнер. Bellingcat прослідкувала за "БУКом" від місця дислокації бойовиків на Сході України до військової бази в Росії, куди ракетно-зенітний комплекс зрештою повернувся.

Читайте також: Британські юристи готують позов на Путіна за збитий Боїнг

"Ми зібрали більше ста профілів російських солдат у соцмережах, встановивши хто був у конвої, який транспортував "БУК", що збив MH-17, до російського кордону", - зазначив Хіґґінс.

Цю інформацію Bellingcat передали слідчим із Нідерландів, Малайзії, Австралії, Бельгії та України, які проводять кримінальне розслідування аварії.

Проте слідчі не коментують результати дослідження Bellingcat, але не виключають, що використають ці матеріали.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Придивимось до нового флагману від Samsung
0
0
16:20 21.11.2017
Історичне та практичне значення патронімів
0
0
18:01 20.11.2017
Народжений у серці козацтва, він як ніхто знав, що таке берегти свої землі. І зараз його слова звучать, як пророцтво
0
0
17:35 19.11.2017
Непроста ситуація навколо церковних та світських святкових дат
0
0
14:05 19.11.2017
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017