Будь-яке рішення Вашингтону з приводу введення нових санкцій проти Російської Федерації дається США вельми непросто, адже за будь-якої неправильної дії можуть з'явитися серйозні наслідки.

Про це стало відомо завдяки матеріалу порталу "Політека".

У порівнянні з іншими державами, які в історії ХХ століття також підлягали санкційному покаранню, головна проблема полягає в тому, що саме Росія є незручним об'єктом для застосування санкцій. Адже ця країна дійсно багато в чому являє собою особливе, навіть унікальне геополітичне утворення, до якого дуже важко, а то й неможливо, застосовувати загальноприйняті стандарти і процедури.

Трамп та Путін
Трамп та Путін

У чому суть проблеми?

Популярні новини зараз

Папараці підловили Настю Каменських без краплі макіяжу, як насправді виглядає дружина Потапа

Погода на понеділок, 10 серпня: українців накриє невеликий дощ і гроза, яким регіонам приготуватись

Христина Асмус показала причину, по якій розлучилася з Харламовим

Головні новини за 7 серпня: батьки повстали проти шкільних правил, банкомат видає фальшиві гроші, а за авіапасажирів наклали мито

Показати ще

Перш за все, ні для кого не секрет, що Росія володіє успадкованим від СРСР, як мінімум, другим за потужністю ядерним потенціалом, відповідними технологіями виробництва ядерної зброї і засобів її доставки.

Проте, чудово усвідомлюючи рівень поступливості Заходу в результаті перебування під цим дамокловим мечем, російський президент і його оточення постійно вдається до ядерного шантажу розвинених країн, постачальників санкцій.

Варто нагадати, що скоро світ накриє світова війна. Які сили будуть залучені у військові дії? Які країни візьмуть участь? Це все поки під питанням, відомо лише, що головним організатором в цій війні буде президент Російської Федерації Володимир Володимирович Путін.

Але на наш подив, Путін не ставить головною метою знищення США. Про це повідомив російський політичний експерт Андрій Піонтковський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що днями мережу сколихнула новина, яку повідомив Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров. Політик розповів про те, що Москва вже почала поставляти до Сирії зенітно-ракетні комплекси С-300. Як розповіло джерело, Лавров заявив під час прес-конференції в Нью-Йорку, що С-300 вже почали надходити в Сирію.

Нагадаємо, Палестина потягне США до суду ООН: причина вас здивує.

Як повідомляв Знай.uа Грібаускайте жорстко пройшлася по ООН за бездіяльність.

Знай.uа писав, з'явилися фото бойових катерів Island, які США передадуть Україні.