Росія активно готується до того, щоб паралізувати морські та річкові порти України економічною блокадою.

Про це у вівторок, 30 жовтня, під час круглого столу з питань підвищення безпеки на морі заявив Петро Цигикал - голова Державної прикордонної служби.

Він підкреслив, що Російська Федерація продовжує чхати на норми міжнародного права в морській економічній зоні України. Цигикал зазначив також, що Москва стимулює "безпідставну військово-морську і правоохоронну діяльність на морських комунікаціях".

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Ірина Федишин показала неймовірну весну у Львові: любов гуляє древніми вулицями

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

"Тільки спільні дії є запорукою сильної і єдиної Європи, в якій Україна залишається надійним форпостом на її східних кордонах", - заявив глава ДПС.

Нагадаємо, як повернути Азовське море: експерт стривожив українців екстремальним сценарієм, буде гаряче. Військовий не сумнівається: для забезпечення безпеки на Азовському морі Україні слід йти на радикальні кроки.

Як раніше повідомляв "Знай. ua", Євросоюз і Сполучені Штати можуть назавжди вигнати Росію з Азовського моря. Як повідомив Володимир Омелян, українські та іноземні судновласники втрачають до 50 000 доларів на добу за простій суден, а це призводить до подорожчання продукції для кінцевих споживачів.

Також "Знай. ua" писав про те, що головний військовий прокурор України Анатолій Матіос назвав невтішну статистику реабілітації українських військових, які перебували в зоні бойових дій на Донбасі. Зараз Україна входить у період серйозних політичних змін і треба "зв'язати" колишніх військових, готових заради власного поняття справедливості "виконати будь-яку роботу зі зброєю в руках".