Служба зовнішньої розвідки України за дорученням президента виходить з Угоди про співробітництво розвідувальних служб СНД.

У СЗРУ відзначили, що враховуючи збройну агресію Росії проти України, яка триває вже п'ятий рік, участь української розвідки в цьому договорі поряд з російськими спецслужбами – це абсурд. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"СЗРУ разом зі своїми партнерами по євроатлантичному розвідувальному співтоваристві і надалі продовжить активну роботу, спрямовану на виявлення і нейтралізацію деструктивної діяльності російських спецслужб", - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, раніше президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким ряд договорів про співпрацю зі СНГ припиняє діяти. Також він заявив, що Україна перегляне укладені в рамках співдружності міжнародні договори і вийде з тих, які не відповідають національним інтересам. Ряд договорів вже були переглянуті РНБО, і Порошенко підписав указ, яким ввів в дію відповідне рішення.

Як повідомляв портал Знай.ua, 10 грудня, Президент України Петро Порошенко підписав закон про припинення договору про дружбу з Росією.

Наступного дня, 11 грудня, опублікували Закон про припинення дії Договору про дружбу з Росією. Відповідна публікація з'явилася на офіційному сайті газети Верховної Ради "Голос України".

Популярні новини зараз

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Закон про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією вступить в силу з 1 квітня 2019 року.

Також Знай.ua писав, у Путіна згадали про повагу після розірвання Україною дружби з РФ.