Президент РФ Володимир Путін не привітав українського гаранта Петра Порошенка із Новим роком – його прізвища не опинилося серед світових лідерів. Про це стало відомо із привітання, яке оприлюднили на сайті Кремля.

Загалом Путін відправив листи представникам близько 40 держав. Зокрема, президенту США Дональду Трампу. У вітальній листівці заявив про готовність Росії до діалогу.

Новорічні привітання від глави Російської Федерації надійшли також президенту Білорусі Олександру Лукашенку, канцлеру Німеччини Ангелі Меркель та сирійському лідеру Башару Асаду.

Серед світових лідерів не було у списку не лише Порошенка, а ще й президента Грузії Саломе Зурабішвілі. Не хотілось би проводити паралелі, та все ж.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 2 квітня: яким знакам Зодіаку краще не ризикувати у середу -1, сніг та поверення холоду в Україну: яку погоду обіцяють нам у квітні Банки змінюють правила переказів з картки на картку: які дані тепер "засвітять" Двом категоріям українців виплатять по 10 800 грн: кого підтримають копійчиною
Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Путін оселиться в суді: Україна подасть в ЄСПЛ десятки позовів.

Адвокати можуть звертатися в Європейський суд з прав людини з окремими позовами по кожному з моряків, захоплених РФ.

"Знай.uа" писав, що Росія не планує відпускати незаконно захоплених українських моряків під час агресії в Керчинській протоці. Так МЗС Росії відповіла на спільну заяву президента Франції Еммануеля Макрона і канцлера Німеччини Ангели Меркель, в якому політики закликали до негайного звільнення затриманих українців.