Стало відомо, скільки глава НАБУ заробив за грудень 2018 року. Зарплата директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника за останній місяць минулого року склала 146 574 гривні.

Про це пише видання "Хвиля", посилаючись на відповідь НАБУ на запит журналістів "Українських Новин".

У листі-відповіді на запит про надання інформації щодо нарахованої та виплаченої заробітної плати директору НАБУ за грудень 2018 року сказано, що посадовий оклад Ситника склав 100 434 гривні.

До нього доплюсували  доплату за вислугу років - 30 130 гривень. Крім того, додано доплату за роботу, пов'язану з доступом до державної таємниці, - 10 043 гривні, доплату за ранг - 760 гривень, відпускні - 5 134 гривні.

При цьому, Ситник відпрацював в грудні 19 днів.

Після утримання податків і зборів на руки він отримав 117 992 гривні, що становить більше 30 мінімальних зарплат.

Нагадаємо, в СБУ порушили контррозвідувальне виробництво проти Артема Ситника та його заступника.
Керівників Національного антикорупційного бюро України підозрюють у здійсненні неправомірної діяльності, ініційованої спецслужбами США в Україні.

Згідно з документом, підписаним у липні 2017 року, керівнику Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику та його першому заступнику Гізо Углави інкримінується ст. 111 Кримінального кодексу України («державна зрада»).

За версією слідства, антикорупціонери нібито причетні до здійснення незаконного просування на український ринок ядерного палива американської компанії Westinghouse.

Справі проти Ситника-Углави дали умовну назву "Клопи" для забезпечення конспірації.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Києві відбувся масштабний протест - активісти вимагали відставки Ситника.

Також Знай.ua писав, громадські активісти впіймали Ситника і НАБУ на брехні та порушенні закону.