Юрист "Кварталу 95" Іван Баканов розповів подробиці журналістам програми "Схеми" про те, що нібито кандидат у президенти України Володимир Зеленський має бізнес в Росії.

За його словами, компанія "Грін Филмс", яка пов'язана з Володимиром Зеленським, вимушена брати кошти.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

За озвученою інформацією, лише в період з 2014 по 2017 роки вона отримала прибуток у Росії на суму 13 млн доларів. Баканов каже, що це роялті від прокату фільмів, які за чинними контрактами будуть надходити аж до 2021-2023 років.

"На жаль, ці контракти укладені до 2021-2023 років. Це контракти стосуються роялті, які одержує ця компанія за зроблені фільми в 2010-2014 роках", - говорить він. Для закриття зазначених компаній необхідно особиста присутність "кварталівців" в РФ, що неможливо через відкриті кримінальні справи проти них, - стверджує адвокат.

Популярні новини зараз
Святослав Вакарчук розповів, від чого російська армія ніколи не відмиється: "Запам'ятайте цю букву z" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Росіяни образилися на перемогу України на "Євробаченні", а Андрій Бєдняков опустив їх ще глибше: "П****и не брали участь" Олімпійська чемпіонка змінила гвинтівку для біатлону на автомат заради України: "Стоятиму до кінця"
Показати ще

"Ми б хотіли ці компанії закрити, але, на превеликий жаль, ми не маємо такої можливості, тому що не можемо поїхати туди самі. Такі завдання на закриття компанії були поставлені, але проти Володимира, проти "Кварталу" в РФ порушили кримінальні справи, і приїхати туди не представляється можливим", - говорить юрист.

Нагадаємо, Порошенко викликав Зеленського "на килим" і поставив вирішальне питання: ну а що я повинен був сказати

Відомий український шоумен, актор, телеведучий і кандидат в президенти Володимир Зеленський розповів, що в грудні 2018 року зустрічався з Петром Порошенком. Під час зустрічі гарант запитав у Зеленського, чи буде він балотуватися на пост глави держави.

Про це Володимир Зеленський розповів в інтерв'ю Українській правді.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Зеленський розкрив деталі зустрічі з Порошенком: вся справа у виборах

Кандидат у президенти України Володимир Зеленский рассказал, що в грудні 2018 року зустрічався з Петром Порошенком.

Про це він розповів у власному інтерв'ю.

Також Знай.ua" писав про те, що Зеленський шокував українців терміновою заявою: хлопці, не ховайтеся