Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук зазначив, що зустрічається з різними людьми, включаючи державних чиновників і політиків, а також з президентом Петром Порошенком, пише Politeka.

З усіма він в основному говорить на тему змін в Україні.

"Я спілкуюся з різними політиками і державними чиновниками. Безумовно, я спілкувався з президентом. Один відсоток розмов займає: "Добрий день. Як справи?", а 99 відсотків йдеться про моє бажання справжніх змін в країні", – каже Вакарчук.

За його словами, коли тільки починалася розмова про Антикорупційний суд і цього навіть не було у вимогах Міжнародного валютного фонду, були люди, які хотіли змін.

"Йдеться про активістів, представників громадського сектору. Ми разом з ними думали про те, як зробити так, щоб така установа як Антикорупційний суд існував. Безумовно, були розмови з президентом з цього приводу. Також писали листи, одне з яких було ініційоване мною. Для мене велика честь, тому що його підписали ієрархи православної церкви Філарет і Блаженніший Святослав. Також його підписало велика кількість моральних авторитетів: Ада Роговцева і Сергій Жадан", – підкреслив музикант.

Він зазначив, що ці переговори були насправді дуже важливі. Саме ці люди, поруч з якими стояв, стали в авангарді цього руху. І саме без спілкування з президентом і без дискусій, мабуть, все це відбувалося б набагато повільніше, додав лідер "Океану Ельзи".

"Звичайно, не всі ці процеси бачать і не про всіх ми говоримо голосно, але це не моє завдання розповідати про свої заслуги. Оскільки виникло питання, то я розповідаю, що саме так відбувається моє спілкування з президентом. Я вважаю себе свідомим громадянином, якому болить ситуація в країні, я бачу, що відбувається. І, наприклад, Антикорупційний суд, я переконаний нам дуже потрібен, і це важливо. Тому я готовий спілкуватися з ким завгодно, хто допоможе мені досягти цієї мети", – підсумував артист.

До речі, раніше в ЗМІ поширювали інформацію, що Святослав Вакарчук нібито може підтримати Петра Порошенка на виборах президента, які відбудуться в березні. Втім менеджер "Океану Ельзи" Вікторія Хоменко спростувала це, назвавши такі чутки "відвертою брехнею".

Нагадаємо, Вакарчук відмовився балотуватися на виборах президента України. Як повідомляв "Знай.ua", Зеленськийзапустив конкурс у мережі на кращий фейк про нього та олігархів. Також "Знай.ua" писав, Вакарчук стане нардепом.