Болгарія допомагає Росії підривати безпеку України та Євросоюзу, погодившись побудувати газопровід в обхід нашої країни.

Болгарія зобов'язалася побудувати новий газопровід для перекачування російського газу з Туреччини до Сербії після того, як три компанії - російський "Газпром", болгарський "Булгаргаз" і швейцарська МЕТ, уклали контракти на його використання. Про це пише видання "Хвиля".

Дипломати ЄС і США побоюються, що проект на 1,4 млрд євро може посилити залежність Євросоюзу від російського газу і підірвати українську безпеку.

Нагадаємо, після завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" Росія може відкрито піти агресією на Україну. Про це попередив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час конференції FOTAR в Гамбурзі

Популярні новини зараз

Володимир Дантес застряг у кріслі й насмішив Надю Дорофєєву: добре відгодувала

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

Молодого хлопця натовпом повалили на землю через відро черешень: особливо небезпечний

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Передбачається, що після 2019 року Болгарія отримуватиме російський газ через газопровід "Турецький потік", який прокладають по дну Чорного моря.

Зараз Болгарія майже повністю залежить від поставок російського газу, що транспортується через українську газотранспортну систему і територію Румунії.

Після 2020 року Болгарія планує задовольняти до 30% своєї потреби в природному газі з азербайджанського родовища "Шах-Деніз II" транзитом через територію Греції.

Дивіться: керівник економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін розповів, що буде з економікою України в 2019 році.

Нагадаємо, уряд Німеччини разом з німецькими компаніями "активно підривають" безпеку України та Європи, діючи у змові у питанні побудови нових транзитних шляхів газу з РФ в країни ЄС

Як повідомляв портал Знай.ua, будівельники "Північного потоку-2" потрапили під санкції США.

Також Знай.ua писав, президент Польщі присоромив європейських колег за Газпром.