Відомий журналіст Дмитро Гордон розкрив справжнє ставлення Володимира Путіна до Віктора Януковича.

6 лютого в Москві відбулася прес-конференція екс-президента України Віктора Януковича. В ефірі телеканалу 112 Дмитро Гордон описав свої враження від побаченого.

Гість програми вважає, що нічого цікавого на заході не прозвучало. Крім тієї образи, яку Віктор Янукович висловив по відношенню до Європи. За словами біглого президента, Захід обдурив його, як лоха. Дмитро Гордон зазначив, що в цьому моменті проявилося неприємне "нутро" політика.

Телеведучий також спробував назвати причину, з якої організували конференцію. "Кому-то потрібно було "запалити" у цей час" вважає Гордон. — "Народу України він давно по барабану. Я думаю, що його основні слухачі були в Москві. І в Києві, тому що певні меседжі він передавав зрозумілою їм мовою". Які ж саме повідомлення Віктор Янукович передавав владі України, журналіст визначити не зміг, назвавши сигнали "пташиним мов".

Популярні новини зараз

57-річна Моніка Беллуччі розповіла, як виглядати бездоганно без жодної пластики: "Не залежить від віку"

Настя Каменських на відпочинку з Потапом прийняла дивну позу: "П'ятачок замість носа і рука двометрова"

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Віктор Янукович
Віктор Янукович

За словами Дмитра Гордона, зараз екс-президент України перебуває в полоні, де його не люблять. Адже російський президент відчуває до гостя таке почуття, як презирство, закономірне між офіцером КДБ і колишнім ув'язненим. "Тому що Путін ненавидить його. Я це точно знаю від людей, які оточували Януковича і які були пов'язані з Путіним". До того ж, Віктор Янукович занадто високий для нормального спілкування з Володимиром Путином. А ось з Дмитром Медведєвим відносини у Януковича були хорошими.

Янукович з Путіним
Янукович з Путіним

"Класичний пахан. Нічим не змінився. Але персонаж цікавий", — підкреслив Дмитро Гордон. Він заявив, що хотів би провести інтерв'ю з колишнім президентом. У нього навіть є кілька питань. Ось перший з них: "Віктор Федорович, ви для себе знаєте, хто організував стрілянину на Майдані". Журналіста цікавлять конкретні прізвища, які напевно відомі Віктору Януковичу.

Нагадаємо, Гордон пояснив, чому виступає у російських пропагандистів. Він пояснив свої дії.

Як повідомляв Знай. ua, Гордон сказав, як вигнати Путіна з Донбасу. Журналіст в черговий раз подражнив кремлівську пропаганду.

Знай. ua писав, що Гордон дав Путіну ключ до миру в Україні.