Чинний президент України і кандидат на вибори 2019 Петро Порошенко впевнений, що за підсумками голосування будуть "чудові результати".

Про це він заявив на Мюнхенській конференції з безпеки.

Зокрема, чинний гарант зазначив, що є президентом демократичної країни, у якій до останнього моменту невідомо, хто отримає булаву.

"Я президент вільної і демократичної України. Ми не Російська Федерація. У Росії ви знаєте заздалегідь, хто виграє. Що стосується нас, то ніхто не знає, хто переможе. Однак я впевнений, що у нас будуть чудові результати", - додав Порошенко.

Популярні новини зараз
Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" А де ж Геля? Українцям розповіли, куди зникла напарниця Вєрки Сердючки та чи замішана в цьому Інна Білоконь
Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що відомий журналіст Дмитро Гордон розповів про вплив Європи на Україну, президентські вибори і виступи на проросійських каналах.

Європа абсолютно імпотентна, вона повторює свої помилки 1938 року. Вона розпещена путінськими грошима. Путін дуже потужно корумпував лідерів європейських парламентів, тобто тих, хто впливає на суспільство.

Що стосується США, то в Державному департаменті навіть немає відділу по Україні. Тобто Україною ніхто не займається, все віддано на відкуп посольству.

Про президентські вибори

Росія вже програє президентські вибори в Україні, тому перебуває в паніці.

Подивимося, на кого поставили в Кремлі – це Бойко. Росія дуже хотіла, щоб під прапорами Бойко були і Вілкул, і Добкін, і Мураєв.... тобто всі, хто теоретично може протистояти під московськими прапорами української влади та Україні. Але цього не сталося. Крім того, вона почала вносити заради залякування санкційні списки незгодних увійти в єдиний список своїх апологетів. Коли вже під удар потрапляють такі люди, як Добкін, Новинський, Вілкул, Колесников, то це вже схоже на істерику.

Бойко – непрохідна фігура на виборах президента. Він сам не вірить, що він може пройти. Всі його появи на телебаченні та рекламні ролики, говорять про те, що "я взагалі мимо проходив, що ви!?" Тим більше, як кажуть, він у договорняки з Банковою. Тому на президентських виборах Росії точно нічого не світить.

Про участь у пропагандистських ефірах

Включаюся в ефіри російського телебачення з великою радістю і задоволенням. Мені приносить задоволення те, що я висловлюю свою точку зору. Вона категорично не збігається з тим, що чують росіяни на своїх федеральних каналах. Тільки я можу сказати в ефірі пропагандистських телеканалів у прайм-тайм, що Путін – злочинець, що Росія – країна-агресор, що ви всі винні в тому, що вбито понад 10 тисяч чоловік, що ви – негідники. І я це кажу.

Нагадаємо, Зеленський зламав всі передвиборні сценарії.

Як повідомляв "Знай.ua", злочинне угруповання напало на українське міністерство.

Також "Знай.ua" писав, що радник Путіна терміново скликав ватажків бойовиків "ДНР".

Хто з кандидатів в президенти України може вийти у другий тур