Скільки ажіотажу зібрала навколо себе персона Зеленського.Кандидат в президенти країни тільки нещодавно отримав схвальні відгуки від колишніх міністрів-реформаторів Олександра Данилюка, і екс-глави Мінфіну, і екс-міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Хороший у шоубізнесі - хороший і в політиці. Адже, насправді, щоб побудувати настільки великий бізнес у сфері сміху потрібно мати кмітливість і вміння, більше того, дргуих кандидатів це більш ніж виводить з себе, так як Зеленському просто нічого приховувати і всі знають що, куди і навіщо йде і витрачається.

Рейтенги коміка стали досить високі і всім стало зрозуміло, що найімовірніше перемогу і владу країни отримає Зеленський. За фактом отримання такої інформації Кабмін зашумів і почав заявляти про yнаслідки перемоги.

Після його приходу до президентства може початися остаточний перехід до парламентаризму. Саме так цю ситуацію прокоментував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Популярні новини зараз

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Лілія Ребрик з ногами, як у Олі Полякової, дала дивну пораду жінкам: "Намастіть господарським милом"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

На його думку, Зеленський буде правити інакше, ніж колишній президент. Йому не будуть присущні ті функції, які зараз взяв на себе Порошенко

Також, міністр внутрішніх справ зазначив, що він завжди виступав за усунення двоїстості ( дуалізму) державних функцій.

" Президент він і є прездиент. Він не повинен займатися всім : починаючи від енергетики, закінчуючи дипломатією. Для цього є підрозділи, помічники та інші відповідальні люди. Як мені здається, перемога Зеленського у виборах призведе до форсації встановлення параментской республіки. Знаєте, без задніх думок скажу, навіть нинішній парламент готовий підтримати такий вид республіки, той що відповідає парламенту. Парламентаризм - комфортніше для всіх. І чинний президенско-парламентський устрій замінить просто пармалентский, він - наша точка створення нової країни. Якщо це, не дай Бог, не станеться, ми просто загрузнемо в болоті. Не те що б не сказати, що ми вже в ньому. А головним гальмом країни виступає в цьому випадку не відсутність структурних реформ, а дуалістичність влади", - розповів про свої думки на цю тему міністр.

Нагадаємо, раніше "Знай.ua" писав про те, як кандидат у президенти України вітав громадян.

Також "Знай.ua" повідомляв, що стало відомо, кому українці віддадуть свій голос.


Раніше "Знай.ua" інформував про суму, яку заплатили за агітацію на користь Зеленского.