Лідер фракції "Батьківщина", кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що має намір разом з іншими фракціями офіційно розпочати процедуру імпічменту чинного лідера держави Петра Порошенка.

Президент України Петро Порошенко у Польщі
Президент України Петро Порошенко у Польщі

Поштовхом до цього стало розслідування журналістів про збагачення його оточення в оборонній сфері. Ось, до речі, і воно: 

"Те що журналістами було знайдене, підпадає під статтю 111 Кримінального кодексу України. Це державна зрада, умисно вчинена громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цінності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці країни", - заявила вона.

Популярні новини зараз

Головне за день п'ятниці, 3 квітня: українцям підвищили пенсії, відтягнули кредити і назвали банки, які заплатять

Банки подарували українцям кредитні канікули на час карантину, що важливо знати

У Львові невидимий убивця обірвав життя лікарки та її сина, місто в сльозах

"Перерахуйте у себе звивини!" — доктор Комаровський зробив гнівну заяву

Показати ще

юлія тимошенко
юлія тимошенко

На думку Тимошенко, по суті це сприяння ворогу, знищення української армії та сприяння країні окупанту у захопленні України.

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко
Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко

"Разом з іншими фракціями ми починаємо процедуру імпічменту президента І ми звертаємося до всіх без виключення депутатів, які мають честь і совість для того, щоб поставити на місце всі ті організовані злочинні угруповання", - сказала вона.

Візит Петра Порошенка до США для участі у засіданні Генеральної Асамблеї ООН
Візит Петра Порошенка до США для участі у засіданні Генеральної Асамблеї ООН

Слід відзначити, що згідно зі статтею 111 Конституції України, президент може бути усунений з поста Верховною Радою в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. Але в Україні цю процедуру жодного разу не застосовували.

Дивіться: Юлія Тимошенко вважає агітацію Петра Порошенка незаконною

Нагадаємо, Савченко перейшла на російську заради Гордона і приголомшила заявою.

Як повідомляв "Знай.ua", Зеленський із "Слугою народу" з легкістю обійшов усіх кандидатів. Також "Знай.ua" писав, що український парламент планує 28 лютого розглянути у другому читанні законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної".