Кандидат в президенти України Юлія Тимошенко в передачі "Право на владу" на 1 + 1 каналі розповів про махінації нинішнього президента Петра Порошенка і Укроборонпром і закликала Верховну Раду притягнути президента до кримінальної відповідальності.

"Під час війни, в розпал трагедії купка людей, яка має відношення до заступника РНБО, який є партнером Петра Порошенка організував контрабандне постачання списаних частин зброї, їх продавали в два рази дорожче, йшов чорний обнал, бюджетні гроші проходили через підприємство, яке належало Петру Порошенко, який відмивав через свою "Ленінську кузню" собі гроші ", - заявила Тимошенко.

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Раніше повідомлялося, що виборча гонка в Україні почалася і кандидати в президенти кинулися в запеклу боротьбу за таке бажане президентське крісло. Перед очима українців розгортаються справжні баталії. У шаленому бажанні випередити один одного в гонці кандидати не гребують нічим – ні підкупами виборців, ні брудом, який ллють один одному на голову. І якщо все це ми вже "проходили",  то такого оприлюднення компроматів українці ще не бачили. Схоже, що завдяки виборам ми нарешті дізнаємося, ким насправді є "слуга народу".

Не встиг розгорітися на повну силу корупційний скандал в оборонці, як "на сцену вийшла Юлія Тимошенко. Як з'ясувало журналістське розслідування, напередодні виборів партія "Батьківщина" завела на свої рахунки підозрілі мільйонні "кеші".

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

"Батьківщина використовує фейкових донорів, щоб не показувати справжніх", - заявили журналісти-розслідувачі.

Як з'ясувалося, на передвиборчу кампанію лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко мільйонними вкладами на рахунки партії "спонсорують" охоронці, домогосподарки, касири супермаркетів і працівники автомийок. Про такі підозрілі джерела фінансування йдеться в розслідуванні проекту "Наші гроші" від BIHUS.info.

Нагадаємо, Тимошенко блискавично відреагувала на скандал навколо гаранта – лідер "Батьківщини" починає процедуру імпічменту Порошенко.

Як повідомляв портал Знай.uа журналісти програми "Наші гроші" опублікували розслідування махінацій в українській оборонці, якими займаються "друзі президента".

 Знай.uа писав Гладковський подав в суд на журналістів "Наші гроші"