Майже відразу після інформації про блокування офіційної YouTube-сторінки кандидата в президенти України Володимира Зеленського, стало відомо про те, що акаунт вже відновлено. Про це повідомляє Telegram-канал "Команда Зеленського".

"Завжди! Команда Зеленського переможе і завжди буде перемагати! Бо ми робимо все від душі та будуємо все на засадах честі та відкритості. Ніколи не зраджуємо свої ідеали.  А якщо ти робиш тільки так — це повертається до тебе та приносить вдачу і тільки вдачу, де б ти не був і які б глобальні цілі не ставив!  Все йде від відкритості та чесності! Це наш ідеал!" – йдеться у повідомленні.

Також там зазначається, що YouTube-сторінка повністю відновлена і вже працює.

Володимир Зеленський

"Наш YouTube вже працює! Всі злі спроби "політичної еліти" чи недругів зламати нас чи збити з дороги — марні, адже ми знаємо, що ми разом і ви нами, бо відкриті та цілеспрямовані люди завжди тримаються разом та стають непереможними! Дякуємо вам за вашу підтримку!" – заявила Команда Зе.

Варто нагадати, що у кандидата в президенти Володимира Зеленського можуть виникнути проблеми у день виборів - це пов'язано з кількістю членів виборчих комісій на місцях. Про це розповіла політконсультант Світлана Кушнір.

Володимир Зеленський

"В свій час на парламентських виборах стало проблемою велика кількість членів виборчих комісій, а їх було 18 осіб. Тепер же на цих президентських виборах їх повинно бути не менше 30, тому що 38 кандидатів у президенти. Звідси виникають загрози зриву виборів вже безпосередньо в день голосування, адже повинен бути обов'язково кворум, тобто, повинна бути присутніми більшість членів виборчої комісії, тільки в такому випадку може бути відкрита виборча дільниця", - розповідає Кушнір. 

Нагадаємо, що відомий український шоумен і кандидат в президенти Володимир Зеленський надав можливість кожному українцю задати питання, яке найбільше турбує, і отримати на нього відповідь у телефонному режимі.

Як повідомляв портал Знай.uа, на кандидата в президенти Володимира Зеленського, рейтинг якого на порядок вище, ніж у його опонентів, посипався справжній "водоспад" фейків перед виборами.

Також портал Знай.uа писав, що кандидат у президенти Володимир Зеленський обговорив з експертами проблеми освіти і науки в Україні та шляхи їх вирішення.