У Росії вибухнули нахабною та цинічною заявою. Спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін вважає, що українська влада повинна відшкодувати анексованому Криму збитки, які він нібито отримав від "руйнівної політики".

Таку заяву Володін зробив в окупованому Сімферополі. Про це пишуть російські ЗМІ.

Так, за словами голови Держдуми РФ, Україна вчинила з Кримом "дуже і дуже непорядно".

В'ячеслав Володін

"Порушено основоположні права громадян, право на мову, право на освіту рідною мовою, зруйнувала економіку Криму і Севастополя; фактично анексія", — брудно заявив голова Держдуми.

Володін запропонував доручити профільним комітетам Держдуми проаналізувати і порахувати, скільки втратила економіка Криму".

"Через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років", - заявив спікер Держдуми, підкресливши, що цим варто зайнятися невідкладно.

Також, на його думку, треба вивчити питання про "відповідальність ЄС за соціально-економічне становище Криму".

"Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а так як їх ще Євросоюз підтримує, які борги на Євросоюз перейдуть", - заявив Володін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Канада вводить черговий пакет санкцій проти Росії через агресію проти українських моряків в Азовському морі. Про це йдеться в заяві канадського Міністерства закордонних справ. Зазначається, що Канада вводить санкції у повній координації з Європейським союзом, який раніше ухвалив аналогічне рішення.

Нагадаємо, більше 50% українців готові відмовитися від Донбасу.

Як повідомляв Знай.uа крах "ДНР": як Росія зібралася пригріти бродячих псів.

Знай.uа писав, мати ANNA MARIA влаштує в Криму концерт для "зелених чоловічків".

Дивіться відео по темі: