Відомий серед українців своїми викривальними публікаціями юрист Михайло Шнайдер опублікував черговий пост, який  стосується корупції в Україні та наочно демонстує її рівень "розквіту" у порівнянні з Німеччиною.

Відповідним дописом Михайло Шнайдер поділився у Facebook.

В одном из этих домов живет руководитель Германии - Одного из самых богатых государств Европы. В другом руководитель Украины - Самого бедного государства Европы. Догадайтесь с первого раза, где чей Дом.

Geplaatst door Mihail Shnayder op Zondag 24 maart 2019

Автор опублікував фото двох будинків, один із яких, за його інформацією, належить чинному гаранту України Петру Порошенку,а інший - канцлеру Німеччини Ангелі Меркель.

Контраст по-справжньому вражає - від кричущої розкоші маєтку Порошенка до німецької скромності Меркель.

"В одному з цих будинків живе керівник Німеччині - однієї з найбагатших держав Європи. В іншому керівник України - найбіднішої держави Європи. Здогадайтеся з першого разу, де чий будинок", - підписав фото автор публікації.

"Навіщо одній людині такі хороми?", "Меркель живе скромно, а наші лише під вибори спускаються із свого трону",- пишуть обурені українці.

Нагадаємо,  українцям показали результати незалежного розслідування,яке стосується статків кандидатів у президенти України.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Про це йдеться в розслідуванні руху Чесно, повідомляє СТРАНА.ua.

Активісти оцінили грошові статки 44 кандидатів у президенти у 2,23 мільярда гривень, 37% від цієї суми – це активи чинного президента Петра Порошенка.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  чинний президент Петро Порошенко, як і інші політики, в кінці року подав декларацію про доходи за 2018 рік. І ці цифри зацікавили кандидата в президенти Юлію Тимошенко.

Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Про це повідомляє ТСН.

Юлія Тимошенко зажадала, щоб Національне агентство з питань запобігання корупції взявся за дослідження збагачення Порошенко. Відповідну заяву вона озвучила на погоджувальній раді парламенту.

Також Знай.ua писав про те, що у Києві знову горів магазин корпорації гаранта  Roshen.