Президент Петро Порошенко, 25 березня, відвідав ще одне місто. Цього разу на головній площі зібрались тисячі тернополян, які намагалися послухати гаранта. Однак цей день став справжнім розчаруванням для людей, для яких влаштували чимало випробувань.

Про це пише "Антикор".

Місцеві жителі поскаржилась на численні бар'єри перед сценою, а щоб потрапити на площі, спочатку людей пропускали через металошукач, їм навіть доводилось показувати вміст своїх сумок.

Популярні новини зараз

"Креативно, але не гігієнічно": у київському ресторані відвідувачам дозволили лежати поруч з їжею

Українець потрапив у трудове рабство замість заробітків: відібрали паспорт і змусили гарувати по 15 годин

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

"До нас приїхав Президент. Стільки поліції одномоментно я ще не бачила в нашому місті. Як і не бачила таких бар'єрів перед сценою на Театральному майдані, де він має виступати. Мені ще ніхто посеред міста не наказував відкрити сумку, щоб пройти на зустріч з президентом моєї (!) країни. Такого приниження давно не відчувала. Як не відчувала такої великої пропасті між першою особою країни та її народом. Сьогодні я це побачила. Страшно", - пише Оксана Яциковська на сторінці в Facebook.

скрин/Facebook

Крім того, що центр міста перекрили через візит гаранта, чим спричинили багато незручностей жителям Тернополя, до того ж не на жарт людей налякали снайпери, який помітили на дахах будівель.

Про це також писали очевидці у соціальних мережах.

Дивіться: Петро Порошенко у Тернополі. Місто паралізоване

Нагадаємо,стало відомо, хто з кандидатів у президенти найбагатший. У його електронній декларації значиться сума в 839 млн грн грошових активів і доходів.

Як повідомляв портал Знай.ua, на хлопчика, який заселвився з Порошенком, розпочалась травля.

Також Знай.ua писав про те, що кандидату у президенти та шоумену Зеленському зірвали концерт "95 Кварталу" у Вінниці.