"Слуга народу 3" від студії "Квартал 95" уже завершився. На новий сезон чекали майже два роки, проте телеканал 1+1 показав всі серії за кілька днів. Українці цікавляться, чи буде продовження культового серіалу.

Прем'єра серіалу Слуга народу відбулася 27 березня. Відзначимо, що перший сезон комедії вийшов ще в 2015-му, а другий – у 2017-му. При цьому в кожному з попередніх сезонів було понад 20 серій, однак третій здивував глядачів кількістю епізодів.

У дату прем'єри на 1+1 вийшли одразу дві перші серії, а в четвер, 28 березня, творці випустили фінальний – 3 епізод. Таким чином, третій сезон складається всього з трьох серій, кожна з яких триває понад годину, на відміну від попередніх 20-хвилинних епізодів.

Сюжет 3 сезону

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Народний обранець Голобородько замість кабінету на Банковій потрапив до в'язниці за звинуваченням у держперевороті. Натомість головний пост посів його опонент Суриков, який продовжив займатися корупційними схемами. Поки Василь Петрович сидів за ґратами, у країні відбулося ще кілька Майданів, унаслідок чого держава поділилася на 28 незалежних частин. Занепокоєні голови ЄС вирішили втрутитися в ситуацію та дали вказівку випустити останнього легітимного президента Голобородька на свободу.

Щоб об'єднати всю країну, радник президента Чуйко вирішує скликати всіх голів 28 республік. Однак саміт завершується повним провалом, а на карті країни з'явилися ше 5 незалежних частин.

Голобородько відкидає поради Чуйка і збирає свою молоду команду. Новий Кабмін знаходить несподіване розв'язання проблем. Без крадіжок та корупції вже за кілька місяців усі частини захотіли повернутися до складу країни, навіть Галицька Україна та ССРР об'єдналися після трагедії на шахті у Львові.

У підсумку реформи нарешті запрацювали, а громадяни змогли повернути всі кредити МВФ – цілих 163 мільярди доларів! Відтепер Україна – повністю незалежна держава.

На такій мажорній ноті серіал Слуга народу завершився: продовження комедії не буде.

Нагадаємо, що Зеленський розповів, з ким хоче зустрітися в другому турі.

Раніше, портал Знай.ua повідомляв, що кандидат Зеленський витягнув Кошового з ліжка заради важливої місії.

Також, Знай.ua писав, що Пальчевський назвав ім'я нового президента України.