Призначений новий голова Світового Банку. І це - приятель чинного лідера США Дональда Трампа Девід Меллас. П'ятирічний термін повноважень почнеться 09.04.2019. Примітно, що кандидатуру Мелпаса запропонував сам американський президент (хоча хто ж ще!) і всі виконавчі директори банку одноголосно прийняли пропозицію, передає видання Deutche Welle. 

Мелпас - заступник міністра фінансів США в міжнародних питаннях. Його кандидатура на посаду глави Світового банку була утвеждена і одноголосно прийнята в п'ятницю, 5 квітня. 

"Виконавчі директора Світового банку сьогодні одностайно обрали Девіда Меллапса на посаду Президента Групи Світового банку на п'ятирічний термін, який розпочнеться у вівторок, 9 квітня 2019 року", — відзначили в групі РБ.

Трамп подарував Мелпасу всі гроші світу

Як уточнили в установі, вибори пройшли процедури, узгодженої в 2011 році. Втім, за давньою традицією, головою Світового банку обирається представник США, а МВФ – представник європейської країни.

Як відомо, що Девід Мелпас є прихильником Дональда Трампа. Під час президентських виборів у США він консультував виборчу кампанію нинішнього президента.
Нагадаємо, "Я - король Америки": скандальний чемпіон Уайдлер "підсиджує" Трампа. 
Також ми писали, що Трамп жорстко підколов головного конкурента - у них там свої "дебати".

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що нещодавно Дональд Трамп і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонні переговори, в ході яких вони обговорили питання про фінансування НАТО, України і торгівлі.

Як повідомляв портал "Знай.uа": в мережі опублікували "фотожабу", на якій Дональд Трамп зображений без волосся і з природним кольором шкіри, після чого користувачі навіть побачили в новому фото радянського генсека і провідного телевікторини.

Також "Знай.uа" писав, що дочка президента США Дональда Трампа Іванка заявила, що її справжнє ім'я зовсім інше.