Петро Порошенко практично приречений, як кандидат на нинішніх президентських виборах.
"Пройшов Президент від "Армія–мова-віра" до метелення роликами. Зараз він би міг сподобатися і мені. Якщо б зробив серйозні кроки: Наприклад, набрав нову команду (не пообіцяв, набрав!), дав конкретні терміни щодо прийняття ключових законів (знаю, що не від нього залежить, вніс би проекти на розгляд і гарантія голосування його депутатів), висловив позицію по Донбасу – які шляхи бачить, ННВК та інші економічні закони). Перераховувати можна довго", - пише відомий блогер Гарік Корогодський.

Аавтор допису переконаний, що Петро Порошенко прийняв інший вектор боротьби на виборах і тепер на перемогу йому сподіватись марно:
"Але немає. Він закликає не сцяти і бути мужиком. Прийшов на поле Зеленського і грає за його правилами. А там шансів 0. Але змінитися він не зможе. Тому що для змін потрібно вибачитися за злодіїв біля корита і стати мужиком. Але це не з його яйцями".

Думки користувачів з приводу авторської публікації розділилися, більшість впевнені, що Петро Порошенко вже втратив свій шанс і не потрібен країні:

"Жалкую, але треба було 5 років чимось крім термоса зариматься, наприклад правоохоронною системою", "Так у нього ж вже було 5 років і для команди, і для кроків, і для всього іншого. люди не змінюються", "Краще міняти через вибори ніж на майдані", "Після останніх подій, Петя просто просрав все. Без варіантів".

Нагадаємо, що Порошенко почав ставити свої умови: назвав час і місце дебатів із Зеленським.

Раніше, Знай.ua повідомляв, що у Зеленського розповіли, яким бачать другий тур виборів.

Популярні новини зараз
В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Також портал Знай.ua писав, що команда Зеленського розкрила плани по поверненню Криму і Донбасу.