Після зустрічі президента Франції Еммануеля Макрона і кандидата в українські президенти Володимира Зеленського в Парижі користувачі соціальних мереж обговорюють їх спільне фото, яке зробили в кабінеті Єлисейського палацу. На фото, підписи до якого придумували в інтернеті, ліворуч від коміка розташувався екс-заступник міністра юстиції України Руслан Рябошапка, а з правого боку - колишній міністр фінансів Олександр Данилюк. Вони обидва підтримують кандидатуру шоумена.

Михайло Ткач пише: "Ваші обличчя, коли до зали зайшов Коломойський".

Ваші обличчя коли до зали зайшов Коломойський.

Geplaatst door Mykhailo Tkach op Vrijdag 12 april 2019

Володимир Попов підписав знімок: "Багато разів читав, що багато хто не уявляє, як буде виглядати Зеленський на зустрічах зі світовими лідерами. Заспокойтеся, нормально він виглядає".

Много раз читал, что многие не представляют, как будет выглядеть Зеленский на встречах с мировыми лидерами. Успокойтесь, нормально он выглядит.

Geplaatst door Vladimir Popov op Vrijdag 12 april 2019

Варто нагадати, що раніше Володимир Зеленський висловлювався про проведену з президентом Франції зустрічі і назвав її конструктивною. Кандидат у президенти нашої країни розповів, що поспілкувався з Макроном про життя і припинення війни на Донбасі. Шоумен заявив: "Дуже класна тепла атмосфера. Зустріч була конструктивною. Я побачив перед собою дійсно лідера об'єднаної Європи, мені сподобалося".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що у Порошенка відбулося більше зустрічей з закордонними політиками, ніж у Зеленського – він поспілкувався і з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Один з журналістів запитав у Меркель, що вона відповість, якщо її звинуватять в односторонній підтримці, адже чинного президента вона запросила, а його конкурента на виборах Володимира Зеленського - ні.

Як повідомляв портал "Знай.uа": команда Зеленського опублікувала відеоролик, в якому оголосила точний час і місце проведення дебатів: 19 квітня о 19:00 на НСК "Олімпійський". У коментарі до публікації йдеться: "19 квітня о 19:00 головні дебати країни, суспільство отримає відповідь на головне питання: минуле чи майбутнє? НСК "Олімпійський". 19 квітня о 19:00".

Також "Знай.uа" писав, що по завершенню зустрічі з Зеленським президент Франції Еммануель Макрон залишився приємно вражений від програми і амбітних планів лідера президентської гонки в Україні.