Українці по всій країні обурюються з монодебатів Петра Порошенка. Деякі бачать в цьому шоу, деякі цирк, а є і ті, хто взагалі назвав все, що відбувається ганьбою. Не залишився осторонь і Михайло Подоляк, який на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив думку з приводу всього, що відбувалось на "зустрічі Порошенка з виборцями" і назвав це "прокачуванням ненависті"

прокачка ненависти)... Потрясающе. Очередной провинциальный спектакль. Сами придумали себе дату. Сами себя накрутили....

Geplaatst door Михаил Подоляк op Zondag 14 april 2019

"Черговий провінційний спектакль. Самі придумали собі дату. Самі себе накрутили. Самі себе віддебатували). Самі взяли ноунеймів, щоб репетували «де ти Зеленський». Коротше, класичний Петро Олексійович... Відверті цькування, брудні загрози, цинічні вигадки, використання адмінки для розкрутки всього цього. І автором цієї, безсумнівно, «блискучої» виборчої технології, яка просто зобов'язана гідним чином вразити наших західних партнерів, явно нічого не розуміючих в істинній демократії, є діючий президент П. Супер. Залишилося публічно звинуватити Зеленського в семи смертних, змові з дияволом, ранковому канібалізмі та спільному бізнесі.. з Медведчуком..." - пише Михайло.

Порошенко, дебати
Порошенко, дебати

Популярні новини зараз

Головне за ніч: зарплати в 35 тисяч, бортпровідники "здали" п'яну Волочкову, а Трінчер отримала від хірурга за невдалі груди

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Колишній чоловік загиблої Жанни Фріске Дмитро Шепелєв відкрив те, що тривожило його довгі роки: "Ніколи не любив"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Показати ще

"...І ось вона кульмінація всього цього балу монстрів. Похмурий «фестиваль зла»... у вигляді Самодебатів на п'ятачку перед стадіоном. Подібно зльоту агресивних фанатів. Чинний президент проводить черговий агіт/захід. Навіть НЕ на стадіоні (тому що НЕМАЄ людей), а на мілкому п'ятачку «біля». Цей п'ятачок «біля» і є ілюстрація його реальної ціни...
Невже це так круто? Невже ми таки стали країною, президент якої відверто намагається «вбити» опонента чорнушним компроматом і який збирає в підтримку тисячу перекошених від ненависті осіб замість сотень тисяч інтелігентних прихильників?"

Українці в коментарях дають свою оцінку:

"Дуже точно сказано! Їм залишилося недовго!", "Це агонія . Нас помпезними зборами не купиш. Кожне слово брехня.", "Дата прописана в законі і це 19, але для Порошенка законів нема", "Так, істерика досягла апогею. Навіть важко уявити, що буде 19 квітня. Мені боязно за гаранта. В такому напруженні може не витримати здоров'я"

Нагадаємо, Зеленський в літаку викликав захват українок.

Як повідомляв Знай.uа, у Зеленського пояснили перепалку з Порошенком.

Також портал Знай.uа писав, що Волкер розповів про вибір США на виборах президента України.