Український шоумен та лідер студії Квартал 95 Володимир Зеленський буде не гіршим президентом, аніж чинний глава держави Петро Порошенко.

Володимир Зеленський

Про це заявила позафракційний нардеп Надія Савченко у ефірі одного з українських телеканалів. 

Савченко відзначили, що Володимирові Зеленському варто балотуватися на пост президента України, адже він має високі шанси на перемогу у виборчих перегонах.

"А чому б Зеленському не піти у президенти? Із Рональда Рейгана вийшов непоганий президент. А Зеленський тим більше уже провів репетицію у фільмі "Слуга народу", – заявила Савченко.

Надія Савченко

Політик додала, що Зеленському варто йти і "протиставити себе цьому парламенту, навести лад". 

"Чим чорт не жартує?" – резюмувала народний депутат.

За її словами, Зеленський буде не гіршим президентом, аніж чинний глава держави Петро Порошенко. 

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Нагадаємо,  у виборчому штабі кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського вважають недоцільною пропозицію виборчого штабу іншого кандидата в президенти, чинного глави держави Петра Порошенка про проведення дебатів на НСК "Олімпійський" (Київ) 19 квітня з 16.00 до 18.00.

Володимир Зеленський

Там вважають, що всі бажаючі не зможуть дістатися до стадіону, щоб послухати кандидатів, так як в цей час робочий день ще не завершився.

Спікер з питань ходу виборчої кампанії Зеленського Дмитро Разумков пояснив ситуацію, коментуючи озвучену пропозицію спікера штабу П. Порошенка Олега Медведєва:

"Законом передбачено, що дебати проходять з 19.00 до 22.00 19 квітня, якщо я не помиляюся. Чому вони шукають кожен раз якісь лазівки, щоб туди (на НСК "Олімпійський" – ІФ) не прийти – це питання. Насправді, якщо ми навіть говоримо про наших співгромадян, то в робочий час (з 16.00 до 18.00 п'ятниці, як запропонував раніше штаб П. Порошенко – ІФ), у п'ятницю, їм буде важче прийти на стадіон, ніж увечері, коли у всіх уже закінчиться робочий день, щоб послухати кандидатів у президенти".

Як повідомляв раніше Знай.ua,  посол Франції в Україні Ізабель Дюмон відреагувала на невдалий жарт політтехнолога та ведучого телеканалу "Прямий" Тараса Березовця щодо "причетності" до пожежі в Соборі Паризької Богоматері кандидата у президенти Володимира Зеленського, який днями побував там на зустрічі із Еммануелем Макроном.

Також Знай.ua писав про те, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський шокований тим, що у Франції загорівся Собор Паризької Богоматері.