На НСК "Олімпіський" розпочалися дебати кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Перший за висновками жеребкування виступав Володимир Зеленський. Так, у промові він заявив, що сам він - не політик, а проста людина, що голосував 5 років тому за Порошенка, але помилився. 

"Я простий хлопець, який буде боротися проти людини, яку ми обрали в 2014 році. Я сам був за Порошенка, але я помилився. Ми помилились. Скажу відверто ,чи могли ми тоді уявити, що його "жти по-новому" стане наше "виживати". Чи могли ми уявити, що ваше "я закінчу війну за 2 тижні" стане ваше "Іловайськ і Дебальцеве". Я вам поясню, чому ми помилились - ми з вами голосували за одного Порошенка, а отримали іншого... Тому пане Порошенко - я тут, зі своєю командою. Я не політик, я проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я - результат ваших помилок і обіцянок. Це правда і ви це розумієте", - заявив зі сцени Зеленський. 

Нагадаємо, лідер президентської гонки Володимир Зеленський назвав своє головне відміну від попередніх президентів України.

Про це він розповів в ефірі "Право на владу" на каналі "1+1".

За словами Зеленського головне, що його відрізняє від "попередників" є те, що він дійсно хоче змінити країну бути гідним президентом, в якому буде не соромно вийти на вулицю.

"Я через 5 років нікуди не втечу. Я хочу бути президентом гідної країни. Я не хочу що б мене на вулиці наздогнали і сказали - "Ти такий же, як і порох", - зауважив Зеленський.

Крім того він зазначив, що говорячи про певну негативну статистику варто звернути увагу на масовий виїзд українців за кордон.

"Просто 9 млн українців виїхали. Ми не втримали найцінніше - людей. І все що у нас є нікому не потрібно, якщо населення продовжить їхати за кордон", - додав Зеленський.

Нагадаємо, грюкнула дверима перед носом: Порошенко намагався прорватися на ефір ток-шоу "Право на владу".

Як повідомляв "Знай.uа", Аваков терміново звернувся до українців перед дебатами Зеленського і Порошенка.

Також Знай.uа" писав, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський не думає про те, наскільки дебати з Петром Порошенком вплинуть на його рейтинг і результат виборів.