Результати екзитполів серед виборців, що проголосували у другому турі виборів президента України, показали, що громадяни країни проголосували за зміни. Про це заявили в МЗС Росії, передають РИА Новости.

"Тепер черга нового керівництва зрозуміти і реалізувати надії виборців у внутрішній і зовнішній політиці країни", — зазначають дипломати.

Нагадємо, штаб "Зе!Команди" вже святкує перемогу кандидата в президенти Володимира Зеленського у другому турі виборів президента України. Так, за даними екзитполів, шоу-мен, актор і політик йде вперед у президентських рейтингах  з 73.2%.  В штабі повним ходом відзначають ці великі цифри в рейтингах. Володимир Зеленський уже встиг зробити декілька важливих заяв на пресс-конференції. 

Так, він відзначив, що чинний президент Петро Порошенко запропонував йому допомогу,  і якщо вона знадобиться — "я подзвоню". 

Заявив, що буде змінювати людей у парламенті та Раді, бо "Луценко — це стара команда. Ми будемо призначати нових людей". 

Також Зеленский відзначив, що його команда буде продовжувати з Росією Мінський процес, а також боротися за повернення політв'язнів в Україну.  

"Потрібно припинити вогонь...Для нас задача номер один — повернути всіх політв'язнів", - заявив він. 

Також переможець другого туру виборів заявив, що планує "робити інформаційну війну з приводу закінченні війни на Донбасі". 

Нагадаємо, кандидат у президенти Петро Порошенко після даних екзитполів визнав свою поразку на виборах в президенти України. Так, чинний президент набрав 25,3 % - його опонент - шоумен, актор і політик Володимир Зеленський переміг у другому турі з 73,2%. Про це він заявив на прес-конференції в своєму штабі. 

Нагадаємо, невістка Порошенко несподівано підтримала дружину Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, в справі слуги народу спливли всім знайомі прізвища.

 Знай. ua писав, що категорично заборонено робити на дільницях.