Український журналіст Дмитро Гордон прокоментував волевиявлення українців на президентських виборах 2019, в яких конкурували кандидати Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Порошенко і Зеленський
Порошенко і Зеленський

Відповідне відеозвернення журналіст опублікував на своєму Уoutube-каналі.

Варто нагадати, що наразі ЦВК обрахувала 90% бюлетенів. Останні дані свідчать, що за Володимира Зеленського українці віддали 73.17%, у той час як за чинного президента Петра Порошенка - лише 24.50% голосів.

ЦВК
ЦВК

Популярні новини зараз
Податки на карткові перекази: з якої суми доведеться віддати майже чверть ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Не зважаючи на те, що офіційно результати другого туру іще не оголошені, Гордон поспішив привітати Володимира Зеленського із перемогою.

"Перемога Зеленського - це успіх всіх нас, перемога молодої української демократії ... Я хочу, щоб в політику прийшли молоді хлопці - діти перших років незалежності ", - сказав Гордон у відеозверненні.

Дмитро Гордон, український журналіст
Дмитро Гордон, український журналіст

Окрім того, він прокоментував поразку чинного президента Петра Порошенка.

"Порошенко іде з ганьбою. Адже країну, у якій іде війна, де кращі сини України жертвують своїми життями, не можна так нахабно обкрадати. Не можна мародурстувати, а потім прикривати це брехливим пафосом та поганою акторською грою. Мені здається, Порошенко так нічого і не зрозумів. Більше того, складається враження, що він трохи з'їхав із глузду", - вважає журналіст.

"В українську політику прийшли молоді хлопці - діти 90-их, які не пам'ятають союзу, а знають свою Батьківщину як незалежну державу. Успіх Володимира Зеленського - це успіх усіх нас, це успіх молодої української демократії. Українці показали - якщо нас не влаштовує влада, ми можемо її замінити", - резюмував Дмитро Гордон.

Нагадаємо, згідно з даними Національного екзит-полу кандидат Володимир Зеленський здобув впевнену перемогу у другому турі виборів президента України. Його підтримало 73,2% виборців.

Як повідомляв раніше Знай.ua, станом на 8.00 понеділка, 22 квітня, у ЦВК обрахували 90% бюлетенів.

Також Знай.ua писав про те, що у понеділок, 22 квітня, Центральна виборча комісія продовжує підрахунок голосів, відданих українцями у другому турі президентських виборів.