У вівторок, 23 квітня, суд озвучив нове рішення у резонансній справі щодо націоналізації ПриватБанку.

ПриватБанк
ПриватБанк

Про це повідомляє Hromadske.UA.

Наразі відомо, що колегія суддів, які винесли рішення про незаконність націоналізації ПриватБанку, вимагають розпочати процедуру імпічменту чинного президента Петра Порошенка.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

Популярні новини зараз

Перетворюють власне життя на пекло: астрологи назвали саморуйнівні знаки Зодіаку

Команда Зеленського оголосила нові дострокові вибори: "Не розслабляйтеся"

Путінська авіація нахабно прорвала кордон, пролунали перші постріли: що відбувається

Відому активістку жорстоко вбили: захищала український Крим і ЛГБТ

Показати ще

Додаткових подробиць із суду поки що не надходило.

Нагадаємо,  у п'ятницю, 19 квітня, окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Ігоря Коломойського у справі про націоналізацію ПриватБанку.

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

Зокрема судом було скасовано ключове рішення Національного банку у процесі націоналізації банку.

У повідомленні акцентують, що скасоване рішення визначало перелік пов’язаних з ПриватБанком осіб. У процесі націоналізації Нацбанк обміняв кошти пов'язаних з банком осіб на акції банку із подальшим їхнім продажем уряду України. Тепер перелік осіб, у яких забрали акції ПриватБанку, визнали недійсним.

суд
суд

Як повідомляв раніше Знай.ua,  колишній співвласник "Приватбанку" Ігор Коломойський заявив, що йому все одно, як скасування націоналізації банку вплине на операційну діяльність фінансової установи.

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

"Я не керую "Приватбанком", тому мені все одно. Сподіваюся, що поки ніяк (не вплине скасування націоналізації на операційну діяльність "Приватбанку", - ред.)", - сказав Коломойський в інтерв'ю.

Правда, бізнесмен переконаний, що нинішній менеджерський склад банку піде під суд. Передає "Економічна правда".

Крім того, бізнесмен заявив, що нинішнє керівництво "Приватбанку" противозакнно витрачає державні кошти. Маються на увазі витрати на аудиторів, юристів і розслідувачів, які мали місце під час судового процесу.

Також Знай.ua писав про те, що  Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Ігоря Коломойського у справі про націоналізацію ПриватБанку.