Авокат Ігоря Коломойського та соратник Зеленського Андрій Богдан дав відверте інтерв'ю після перемоги слуги народу на виборах президента України.

Андрій Богдан

Про це повідомляє "Українська правда".

За останні півроку він став значно відоміший як соратник обраного президента Володимира Зеленського.

Популярні новини зараз

Дорофєєва запалила на яхті з Дантесом: у відвертому бікіні і без макіяжу

Кароль без ліфчика засвітилася з загадковим красунчиком: поклав їй руку на стегно

Каменських прикрасила гарячу обкладинку Playboy: як вам "Стиль собачки"?

Гігантський кортеж Зеленського потрапив на відео та розлютив українців до чортиків: "Нормально великом їздить"

Показати ще

Статус у команді Володимира Зеленського

"У мене як в адвоката професійно підписаний з ним договір, точніше з політичною партією "Слуга народу",- каже Богдан.

"Володю, давай спробуємо"?..

"Я один з тих, хто переконував Володимира йти в політику. Він часто приїжджав, часто ми зустрічалися в Києві. Це були такі світоглядні, філософські зустрічі – про війну, про майбутнє, про Росію, про те, що відбувається", - розповідає адвокат.

Володимир Зеленський

"Я йому сказав: Володя, ти взагалі розумієш, що фільмом "Слуга народу" ти надав людям надію? І якщо ти навіть не спробуєш це зробити, то якимось моральним чином ти їх кинеш, підведеш. Напевно, воно тобі не потрібно, але вони цього очікують. Виграєш ти чи не виграєш – це інше питання"...

Андрій Богдан

Секрет перемоги слуги народу

"Знаєте, багато зіграли тізери до "Слуги народу". Це такі чаянья народу, ми про них говорили ще навесні 2018 року. Ці короткі рекламні ролики, в яких народ бачив на екрані те, що вони говорять на кухні. Взагалі, наша політична думка, політтехнології всі ґрунтуються на тому, що політтехнологи нав'язують суспільству те, що вони думають. Ми пішли зворотнім шляхом: почули, що вони говорять на кухні, і показали їм те, що в їхній голові, а не те, що в нашій", - підкреслив Богдан.

Коломойський, Богдан і націоналізація ПриватБанку

"Я є адвокатом в одній справі Ігоря Валерійовича Коломойського, тому я не можу коментувати ті чи інші його погляди. Веду справи, пов'язані з ПриватБанком", - розповів юрист.

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

Окрім того, він прокоментував судовий скандал із Націоналізацією ПриватБанку.

"Схема націоналізації була вчинена з великими порушеннями закону. Для мене особисто не зрозуміло, чому, маючи абсолютно легальну юридичну ситуацію, схему, її не використали, а використали схему, яка точно не має нічого спільного з законодавством України",- резюмував Богдан.

Нагадаємо,  Володимир Зеленський має намір відновити відповідальність за незаконне збагачення.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Разумков назвав закони, які складають основу політики Зеленського.

Також Знай.ua писав про те, що учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.