Російські артисти, яким заборонений в'їзд до України, зможуть перетнути кордон лише у разі зміни чинного законодавства.

Верховна Рада
Верховна Рада

Про це заявив спікер новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков у ефірі телеканалу "112 Україна" у відповідь на запитання, що надійшло від глядачів у студії.

При цьому "права рука" слуги народу не уточнив, чи буде команда Володимира Зеленського пропонувати відповідні законодавчі зміни.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Популярні новини зараз

Потужний удар по Росії: Україна зробила різку заяву щодо транзиту газу

Камбін вирішив підняти зарплати українцям, але пощастить не всім: кому час підставляти кишені

Дружина екс-президента стала фігурантом кримінальної справи: "Я знала, що політика – брудна"

Медведєв підло видав двійника Путіна, тепер знають усі: "Якогось дрібного підібрали"

Показати ще

"По відношенню до російських артистів діє чинне законодавство. Якщо будуть ініційовані зміни до нього, тоді буде змінена ситуація", - сказав Разумков.

Також спікер Зеленського озвучив свою особисту думку з приводу радянських фільмів, відзначивши, що не всі з них несуть шкоду і загрозу українському суспільству.

"Ми всі виросли на цих фільмах. І було б комфортніше, якщо б ми могли дивитися їх. Я не пропоную просувати російський кінематограф, який розповідає про доблесть російської армії, особливо, якщо вона воює на сході нашої країни. Я кажу про старі радянські фільми, на яких, в тому числі виріс і я", - резюмував спікер слуги народу.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Нагадаємо,  Центральна виборча комісія оголосить результати другого туру президентських виборів 30 квітня. Про це заявила секретар ЦВК Наталія Бернацька.

ЦВК
ЦВК

Згідно з законом, ЦВК зобов'язана оголосити результати виборів не пізніше 1 травня. Так, у п'ятницю, 26 квітня, стали відомі результати голосування у закордонному виборчому окрузі. В цей же день ЦВК закрила безперервне засідання, яке тривало з 22 квітня.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  лідер президентської гонки в Україні Володимир Зеленськийповідомив, що не рекомендує "говорити з Україною і українцями мовою погроз, військового та економічного тиску". 

Також Знай.ua писав про те, що обраний Президент України Володимир Зеленський може похвалитися не тільки своїми численними досягненнями, але і прекрасними батьками.