Відома українська активістка та блогер Ліза Богуцька, яка проживає у Криму, прокоментувала призначення Порошенком 75 суддів до Верховного суду перед інавгурацією свого головного опонента та переможця президентських виборів Володимира Зеленського.

Петро Порошенко

Відповідною публікацією вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

"Порошенко забезпечує собі безхмарне майбутнє, і щодня обмежує в маневрах Президента Зеленського. Вчора він призначив юриста Roshen Малашенкову головою Верховного суду. Всього призначив 75 суддів разом з родичами Ківалова і закликав Зеленського "не втручатися в незалежний суд". Вчора ж звільнив Аллерова з посади голови Національної гвардії. Наскільки знаю, ще нікого не призначив. Добре буде, якщо ним виявиться Гелетей. І теж Зеленському натякнув "ні в якому разі не втручатися в "незалежність Національної Гвардії", - розповідає Богуцька.

Окрім того, блогерка прокоментувала перспективи чинного глави ГПУ Юрія Луценко у кріслі генпрокурора.

Популярні новини зараз

Екстрено госпіталізували: в Києві чоловіку відрізало ноги потягом на очах у пасажирів

Новий Трудовий кодекс набув чинності: "чорних" працівників позбавлять субсидії, а вихідних стане менше

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

"Порошенку дуже хочеться, щоб Луценко залишився Генпрокурором і втручатися в "незалежну" прокуратуру ні в якому разі не можна. А так само в справи "незалежного" Грицакського СБУ, "незалежну" Верховну Раду і "незалежного" Муженко і Полторака".

Порошенко обеспечивает себе безоблачное будущее. И каждый день ограничивает в маневрах Президента Зеленского. Вчера он...

Geplaatst door Liza Bogutskaya op Dinsdag 7 mei 2019

"Повторюся: кожен день перебування на посаді президента цієї сволоти - убивчий для України", - резюмувала Богуцька.

Українці доповнили публікацію блогерки численними коментарями:

"Всі дивуються активним призначенням гаранта в останні дні. Це звичайне рейдерство. Всі забули, що він рейдер зі стажем? Зараз він рейдерством захоплює країну", "Та коли ж він уже піде? Скільки можна? Нудить уже від нього", "Як же ця огидна істота вже набридла! Воно ж все розуміє і добре знає, що його ворог - більшість українського народу", - пишуть користувачі.

Нагадаємо,  Петро Порошенко призначив 75 суддів до Верховного суду і висловив сподівання, що його наступник Володимир Зеленський і його команда не будуть "втручатися у роботу судових інстанцій".

Як повідомляв раніше Знай.ua,  чинний президент Петро Порошенко звільнив командувача Національної Гвардії України Юрія Аллерова.

Також Знай.ua писав про те, що Гройсман - найбільший електоральний ворог Порошенка.