Юрист Михайло Шнайдер дав оцінку діям парламенту, який намагається максимально відтягнути інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський

Відповідну публікацію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Чому наші так звані "народні обранці" усіма можливими способами відтягують інавгурацію Володимира Зеленського? Відповідь дуже проста. Вони бояться. Вони просто відчувають тваринний страх. Адже Володимир Олександрович не буде з ними домовлятися. Він принципово не збирається брати участь в їх схемах і темах. Ці хлопці чудово розуміють, що "вирішити" вже не вийде. А гіпотетичний розпуск парламенту сниться деякому з цих діячів в кошмарних снах. Втрата "державного корита" для них - це справжня трагедія. Тому вони будуть тягнути до останнього. Чіпляючись руками й зубами за теплі, а головне - грошові крісла. Але як говориться в старому прислів'ї: "Скільки мотузочці не витися, а кінець буде". І цей самий кінець для них вже настав. Епоха брехні, лицемірства і мародерства закінчилася. Настала нова реальність, де таким персонажам просто немає місця. Прийшла Весна. І Україна обов'язково зазеленіє...", - переконаний Шнайдер.

Почему наши так называемые "Народные Избранники" всеми Возможными способами оттягивают инаугурацию Владимира Зеленского?...

Популярні новини зараз
Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу
Показати ще
Geplaatst door Mihail Shnayder op Dinsdag 14 mei 2019

"Ніхто нічого не боїться,наберіться терпіння та витримки. Все добре,коли ми віримо в Україну!", "Успіхів Володимиру Зеленському", "Чим скоріше він прийме присягу, тим краще для народу", - коментують публікацію юриста українці.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський вважає, що Верховна рада навмисно затягує його інавгурацію та вимагає призначити її на 19 травня.

Верховна Рада
Верховна Рада

Про це повідомляє РБК-Україна.

У команді слуги народу впевнені, що Петро Порошенко в останні тижні своєї каденції проводить масові кадрові ротації, користуючись зволіканням з інавгурацією.

Як повідомляв раніше Знай.ua, політтехнолог новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков поділився планами слуги народу щодо дати інавгурації.

Також Знай.ua писав про те, що Петро Порошенко в останні дні свого чинного президентстванамагається узурпувати владу.