Росіяни розвінчали пропагандистський міф про "всенародного улюбленця" народу Володимира Путіна, у якого "немає конкурентів" на політичному Олімпі країни.

путін
путін

Відповідною публікацією поділився житель Москви Євген Карамьян у Тwitter.

Він натякнув на "хвороби", які давно прогресують у російського президента та заявив, що одна із них обов'язково "переможе", і запропонував користувачам мережі проголосувати за запропоновані варіанти. 

"Хто переможе Путіна: кандидат Альцгеймер, кандидат Паркінсон чи кандидат Деменція", - написав Євген Карамьян.

Росіяни взялися активно голосувати та прокоментували публікацію Карамяна.

"Кандидат Діарея", "Кандидат ботокс", "Шизофренія", "Вже", "Кандидат імпотенція", "Чай з полонієм", - тролять "царя" користувачі та пропонують власні варіанти.

Нагадаємо,  у четвер, 16 травня, Верховна Рада Україна ухвалила остаточне рішення щодо дати інаугурації новообраного президента Володимира Зеленського - церемонія відбудеться о 10:00 годині у понеділок, 20 травня, у приміщенні парламенту.

Володимир Зеленський

На захід плануються візити численних іноземних гостей та делегацій.

У цьому контексті не могла не зацікавити позиція глави держави-окупанта Володимира Путіна, - глава Кремля зробив заяву щодо інаугурації новообраного президента України.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  глава Білорусі Олександр Лукашенко, його сини, а також інші топ-чиновники не почепили на піджаки стрічки з яблуневим цвітом.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Про це повідомляють ЗМІ.

Варто відзначити, що саме стрічки з яблуневим кольором були найпоширенішими серед людей, які прибули на площу Перемоги.

Також Знай.ua писав про те, що  російська спортсменка Аліна Кабаєва народила двійню.