Обіцяне "життя по-новому" Петра Порошенка обернулось страшним сном для простих українців. Народ збіднів та такого стану, що копирсається у смітниках у пошуках хоч якоїсь їжі. Кожен зробив висновки з епохи правління Петра Олексійовича. Не є винятком і юрист Михайло Шнайдер, який на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook поділився кадром, як наочним доказом сучасних українських реалій.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"Ось саме так виглядає та саме знамените "Життя по-новому". Яким ми сповна "насолодились" за всі п'ять років правління Петра Олексійовича. Ця старенька з мішком пластикових пляшок, дуже точно уособлює "епоху Порошенко", що йду. Епоху, в якій ми не жили, а виживали. Епоху тотальної бідності, брехні і лицемірства. І Слава Богу, всього лише через кілька днів вона закінчиться. 20 травня 2019 року, для України і українців відкриється нова реальність. А ось якою вона виявиться в дійсності, залежить тільки від нас"- написав Шнайдер.

Вот именно так выглядит та самая знаменитая "Жизнь по Новому". Которой мы сполна "Насладились" за все ПЯТЬ ЛЕТ правления...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Donderdag 16 mei 2019

У коментаря українці висловили свою думку:
"Весь народ сподівається на якісь зміни в країні. Ту всю шушару, яка ставить палиці в колеса гнати і як можна подалі.", "Нехай бог допомагає новообраному президенту і щоб він почув народ", "Так хочеться вірити, що закінчиться весь цей жах! І це все не зійде винним з рук! Як фашизм: більше ніколи!" "Так, це повсюдно... І пляшки і сміттєві баки... Кожного дня."

"Це просто втілене "Дякую" дикої ненаситної свині. Кравчучки, кучмовози... Але там хоч товар возився. А тепер сміття і відходи. За це треба саджати. Обов'язково саджати. Інакше ми докотимося до страшного, до бетонних джунглів і цілодобових грабежів". 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 10 травня відбувся допит чинного президента Петра Порошенка у справі розстрілів на Майдані.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  у мережі активно обговорюють ситуацію з роздачею нагород чинним президентом України Петром Порошенком.

Також портал Знай.ua писав про те, що через 24 дні після того, як Порошенко програв вибори, гарант почав призначати і звільняти кадри.