Із офіційного сайту президента України Володимира Зеленського прибрали указ №309/2019, у якому йшлося про призначення Олени Зеркаль заступницею глави Адміністрації президента. Пояснень, чому прибрали документ, немає. 

Олена Зеркаль

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на джерела у команді президента.

У Зеленського стверджують, що Зеркаль відмовилася від посади, однак причину відмови не називають. Зеркаль начебто погоджувалася бути лише уповноваженим з питань міжнародних судів України щодо Росії, а не заступником глави.

Олена Зеркаль із серпня 2014 року була заступником міністра закордонних справ з європейської інтеграції, очолювала українські делагації у міжнародних судах у справах України проти Росії. Також брала участь у перших зустрічах Володимира Зеленського з лідерами держав у день інавгурації. 

Олена Зеркаль

Варто нагадати, що  колишній радник і адвокат бізнесмена Ігоря Коломойського Андрій Богдан таки займе посаду глави адміністрації президента України Володимира Зеленського.

Володимир Зеленський і Андрій Богдан
Володимир Зеленський і Андрій Богдан

Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, посилаючись на інсайдерську інформацію.

Якщо це станеться, Зеленський ризикує втратити величезний шматок кредиту довіри.

Однак, наказу поки що не було. Тому, наразі  до цієї інформації потрібно ставитись критично, враховуючи конкуренцію за крісло всередині команди, що перемогла.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський отримав приємний привіт від Європи, йому висловили повну підтримку.

Як повідомляв "Знай.uа", політолог Юрій Романенко дав цінну пораду Зеленському перед інавгурацією.

Також "Знай.uа" писав проте, що учитель історії з т\с "Слуга народу", якого зіграв відомий комік Володимир Зеленський, на екранах стає президентом країни.