Сьогодні, 24 травня, в Україні стартує виборча кампанія дострокових парламентських виборів. Як би депутати не намагалися просидіти на своїх місцях до осені, вже 21 липня в Верховну Раду, швидше за все, зайдуть зовсім інші люди.

Якщо озирнутися назад і подивитися, чим же запам'яталося восьме скликання, то на розум прийде тільки постійне порушення регламенту спікером ВР Андрієм Парубієм, протягування законів, які не мають підтримки у більшої частини населення, а також, звичайно, своїми дорогими сукнями і сумками, з якими приходили нардепи в Раду.

У день старту виборчої кампанії, Знай.ua за вже сформованою традицією, також розповість про один з аксесуарів парламентаріїв.

Шкіра маленької конячки

На одному з останніх пленарних тижнів, кореспондент Знай.ua побачив дуже рідкісну гостю в сесійній залі - члена «Опозиційного блоку» Юлію Льовочкіну. Вона з'явилася в день, коли парламент повинен був вирішити дату інавгурації Володимира Зеленського, але Парубій не дотримав свого слова.

Колишня соратниця Віктора Януковича прийшла на роботу з красивою і елегантною сумкою.

Льовочкіна - не частий гість під куполом

Як нам вдалося дізнатися, це всесвітньо відомий французький бренд Celine. В Україні таку сумку можна придбати в різній колірній гамі, і середня ціна коливається від 7 тисяч гривень.

Свого часу продукцією цієї фірми користувалися такі відомі артистки, як Шерон Стоун, Селін Діон, Гвінет Пелтроу, а також принц Монако. В силу того, що засновник бренду Селін Вепіана була затятою фанаткою скачок, її продукція виконується зі шкіри поні - своєрідна візитна картка марки.

Цікаво, чи знала Юлія Льовочкіна, що у неї сумка зі шкіри маленької конячки? Але як би там не було, вже на позачергове засідання ВР, вона прийшла з іншого сумкою.

Тепер можна сказати, що Юлія Льовочкіна зачастила до парламенту

Цікаво, з якої тварини цей аксесуар?

Раніше Знай.ua повідомляв, що депутатка розлютила українців сумкою за десятки тисяч.

Також ми писали, що депутатки красуються животиками, в Раді назріває поповнення.

І ми нерідко повідомляли, що депутати розглядають інтимні частини тіла своїх колег і сидять в соціальних мережах.