Голова Громадського руху "Рідна країна" Микола Томенко прокоментував ситуацію зі станом інформаційної політики в Україні.

Микола Томенко
Микола Томенко

Відповідну заяву політик оприлюднив на офіційному сайті політичної сили.

"Як відомо, попередній Президент Порошенко та його кум Юрій Стець створили Міністерство інформаційної політики, яке мусило виробляти державну інформаційну політику та захищати свободу слова в Україні. Натомість ця структура за наші бюджетні гроші перетворилась навіть не на прес-службу Президента, а в своєрідну фабрику пропаганди діяльності Порошенка та дискредитації його опонентів. Тому очевидно, що на сьогодні міністерство не виконує свою основну функцію, а його утримання з бюджету – шкідливе", - відзначив політик.

Лідер "Рідної країни" нагадав, що держава за 5 років існування витратила на його утримання 2 млрд 310 млн 736 тис.

Популярні новини зараз
Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна" Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

"Саме тому я вважаю, що це "міністерство Стеця-Порошенка потрібно ліквідувати", - резюмував Микола Томенко.

Варто додати, що раніше лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко ділився думками щодо коаліції розпущеного Володимиром Зеленським парламенту, якої "ніколи не існувало".

Микола Томенко
Микола Томенко

"Тут фани "воюючого парламенту Парубія" кинулися віддавати своє життя у фейсбуці за "чесний, працьовитий і патріотичний парламент". Кажуть, Закон понад усе і ніякої революційної доцільності з розпуском цих самовідданих патріотів Землі Української, точніше несамовито працюючої коаліції не повинно бути", - розповідав він.

Нагадаємо, лідер партії "Рідна країна" Микола Томенко поділився з українцями думками щодо виборів президента в Україні.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Микола Томенко прагне повернути місту статус екологічної столиці.

Також Знай.ua писав про те, що столиця продовжує потерпати від управлінських рішень київської влади.