Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель сказала, що раніше була серед журналістів, яких у Порошенка називали "агентами Кремля".

Журналісти запитали у неї про подальшу взаємодію Зеленського із засобами масової інформації, оскільки за президентства Порошенка з журналістами склалися такі відносини, що з одними спілкувалися адекватно, а інших називали "агентами Кремля".

"Я теж була "агентом Кремля" на колишній своїй роботі. Я маю на увазі, що я теж була в цій шкурі, коли мене називали "агентом Кремля"", - заявила Мендель.

При цьому вона зазначила, що Зеленський не ховається від ЗМІ, щотижня щось коментує на камери і намагається бути максимально відкритим.

Популярні новини зараз
Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

За словами Мендель, у Зеленського є комунікаційна команда, і пообіцяла, що на перші 100 днів роботи президента він дасть велику прес-конференцію.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський попросив СБУ показати результати роботи за останні два тижні.

Як повідомляв портал Знай.ua, Дональд Трамп запросив Володимира Зеленського відвідати США з офіційним візитом.

Також портал Знай.ua писав, що названа дата зустрічі президента України Володимира Зеленського і глави країни-агресора Володимира Путіна.