Конституцію України змінити не можна, так як вона є однією з кращих в світі в частині основних прав і свобод.

Про це розповів юрист Іван Ліберман в коментарі сайту "Сьогодні".

"Дійсно, наша Конституція-одна з найкращих у світі. Вона дуже схожа на конституцію Ізраїлю. У цій частині у нас все добре. Якщо б тільки виконувалися ці положення". Іван Ліберман

Швидше за все, Стефанчук (яких підняв тему змін) мав на увазі незначні поправки, наприклад, уточнення деяких положень і заміну конкретних слів.

"Можливо, у Конституції можна було б прибрати деякі слова-прокладки. Наприклад, всі вважають, що в Україні безкоштовна медицина. Але в Конституції такого немає. Там є положення про те, що держава сприяє безкоштовному лікуванню громадян. Але не гарантує. Це якісь слова-припущення. Вони породжують подвійні смисли. І політики на цьому грають. Можливо, це можна було б замінити, щоб було написано, що держава гарантує безкоштовну медицину". Іван Ліберман

Крім того, можливі правки і в різні кодекси.

"Можливо, треба внести якісь доповнення до кодексів, наприклад, у Трудовий про умови праці". Іван Ліберман

Юрист вважає, що подібні заяви команди Зеленського - звичайний піар-хід перед виборами.

"Можливо, це просто піар-хід. Поговорять про це, а змін не буде". Іван Ліберман

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський заявив, що встановить нову систему влади "підготував особливий сюрприз для Порошенка".

Також портал Знай.uа писав, що українцям показали, чим займається "оновлений" Порошенко: "Закадрити колишню після корпоративу".