Інцидент, який стався в прямому ефірі українського політичного шоу "Право на владу" за участю представників "зіркової команди" Порошенка не міг залишитися непоміченим українцями.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Європейська солідарність" Порошенка
"Європейська солідарність" Порошенка

Реакція аудиторії на питання представника команди чинного президента України журналіста Сергія Щербини до члену "зіркової команди" Порошенка виглядає просто феєрично. Варто зазначити, що питання було досить простим і викликало овації в залі: "Чи проходили праймеріз Андрій Парубій, Ірина Геращенко, Ірина Луценко?"

Ірина Луценко
Ірина Луценко

Андрій Парубій
Андрій Парубій

Петро Порошенко і Ірина Геращенко
Петро Порошенко і Ірина Геращенко

Софія Федина відповіла найкраще, що прийшло їй в голову, повідомляє Telegram-портал "Klymenko Time":

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

София Федина

"Ні, вони не проходили праймеріз. Але, мені здається, що кожен свідомий громадянин України бачив, як ці люди п'ять років билися за те, щоб Україна була. Я не розумію, чому вам смішно"   

"Реакція глядачів на відповідь - теж відмінна. Головред "РБК-Україна" Сергій Шербина прикриває обличчя рукою, щоб приховати сміх. Дмитро Разумков відверто сміється. Це якесь стендап-шоу" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, не так давно стало відомо про скандальну чиновницю під номером 30 в парламентському списку Петра Порошенка. Нею виявилася голова Васильківської районної ради Наталія Баласинович, яка відома на всю країну своїми конфліктами. На цей раз вона докотилася до образи співробітників поліції, а так само - до погроз.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Порошенко разом з Кононенко привели в лють українців

Також "Знай.uа" писав про те, що Парубій здав Порошенко з потрохами